Skip to content

Polityka zwrotów i zwrotów https://xn--twjbalansciaa-clb90j.com/

Przegląd

Nasza polityka zwrotu i zwrotów trwa 30 dni. Jeśli 30 dni minęło od zakupu, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu lub wymiany.

Aby być uprawnionym do zwrotu, Twój przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Niektóre rodzaje towarów są zwolnione z obowiązku zwrotu. Nie można zwrócić towarów ulegających zniszczeniu, takich jak żywność, kwiaty, gazety lub czasopisma. Nie akceptujemy również produktów, które są towarami intymnymi lub sanitarnymi, niebezpiecznymi materiałami lub łatwopalnymi płynami lub gazami. (Polityka zwrotów i zwrotów)

Dodatkowe elementy bezzwrotne:

  • Karty podarunkowe
  • Oprogramowanie do pobrania
  • Niektóre artykuły związane ze zdrowiem i higieną osobistą

Aby sfinalizować zwrot, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Prosimy nie odsyłać zakupionego produktu do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawany jest jedynie częściowy zwrot pieniędzy

Zwroty pieniędzy

Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu, wyślemy Ci wiadomość e-mail informującą, że otrzymaliśmy Twój zwrot. Poinformujemy również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu refundacji.

Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twoja refundacja zostanie przetworzona, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do danych Konta lub oryginalnej metody płatności, w określonym czasie. (Polityka zwrotów i zwrotów)

Spóźnione lub brakujące zwroty pieniędzy

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.

Następnie skontaktuj się z bankiem, może minąć trochę czasu, zanim zwrot zostanie oficjalnie opublikowany.

Następnie skontaktuj się z bankiem. Często jest jakiś czas przetwarzania, zanim zwrot zostanie opublikowany. ciała

Jeśli zrobiłeś to wszystko i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem: {obroty@xn--twjbalansciaa-clb90j.com}.

Wyprzedaż przedmiotów

Zwrot może nastąpić tylko w przypadku produktów o stałej cenie. Sprzedaż nie podlega zwrotowi.

Wymiany

Wymiany dokonujemy tylko w przypadku wadliwych lub uszkodzonych przedmiotów. Jeśli potrzebujesz wymienić go na ten sam przedmiot, wyślij nam e-mail na {obroty@xn--twjbalansciaa-clb90j.com} i wysłaj swój przedmiot na: {Stolarska 6A/7, 80-833 Gdańsk,}.

Prezenty

Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent, gdy został zakupiony i wysłany bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy za wartość zwrotu. Po otrzymaniu zwracanej pozycji otrzymasz certyfikat prezentowy.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent przy zakupie lub dawca prezentu wysłał zamówienie do siebie, aby przekazać je później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu, a on dowie się o Twoim zwrocie.

Zwroty wysyłki

Aby zwrócić produkt, należy go przesłać pocztą na adres: {Stolarska 6A/7, 80-833 Gdańsk}.

Będziesz odpowiedzialny za pokrycie własnych kosztów wysyłki za zwrot przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt wysyłki z powrotem zostanie odliczony od zwrotu pieniędzy.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, czas dotarcia wymienianego produktu do Ciebie może się różnić.

Jeśli zwracasz droższe przedmioty, możesz rozważyć skorzystanie z śledzonej usługi wysyłki lub zakupu ubezpieczenia wysyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwracany produkt. (Polityka zwrotów i zwrotów)

Potrzebuję pomocy?

Skontaktuj się z nami pod adresem {obroty@xn--twjbalansciaa-clb90j.com}, jeśli masz pytania dotyczące zwrotów pieniędzy i zwrotów. leki przeciwcukrzycowe (Polityka zwrotów i zwrotów)